Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną oraz jest najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, oraz napędów. Firma Hörmann jest marką rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy warunek najnowszych rozstrzygnięć oraz najwyższej gatunkowości produktów.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna siedziba spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza biurami centrali, ulokowane są też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma werbuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć wspólników handlowych na terenie całego kraju. Poświadcza ona szybki oraz kompetentny serwis oraz poświadcza sprzyjającą, umiejętną obsługę klienta.